Účinné složení obsahuje přírodní látky!

DecoFemm obsahuje pouze nejkvalitnější dostupné suroviny na trhu, ať už jde o jejich čistotu, nebo sílu extraktu.
Každá ze surovin byla pečlivě vybrána týmem odborníků a výsledný produkt předložen k testování státní laboratoří. DecoFemm je certifikován Státním Zdravotním Ústavem.
Velmi podstatným kritériem pro dosažení maximálního účinku je množství jednotlivých účinných látek. Účinné látky a jejich poměr je klíčovým faktorem pro naplnění výsledku. Většina produktu na našem trhu obsahuje jen velmi malé množství účinných látek, které sice mají pozitivní účinky, ale v tak malém množství jen z těží mohou naplnit svůj účel.

OBJEDNAT

Doplně stravy obsahuje

Složení Složení na denní dávku (4 kapsle)
Tolice setá (Medicago setiva) – extrakt 440 mg
Andělika čínská (Angelica sinensis) – extrakt 200 mg
Fenykl obecný (Phoeniculum vulgare) – extrakt 160 mg
Smetanka lékařská (Taraxacum officinale) – extrakt 160 mg
Saw palmetto (Serenoa repens)  – extrakt 160 mg
Pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum) – extrakt 100 mg
Přeslička rolní (Equisetum arvense) – extrakt kyseliny křemičité 100 mg
Dioscorea villosa – extrakt 80 mg
Červený jetel (Trifolium pratense) – extrakt 40 mg

Precizní výroba

Při výrobě jsou dodržovány maximální bezpečnostní hygienické standardy. Hlavním zaměřením je výroba, vývoj a prodej doplňků stravy nejvyšší jakosti. Výroba probíhá pod normou ISO 9001:2001 plus ISO 14001:2005 a je certifikována HACCP – systém stanovení kritických kontrolních bodů, který je nástrojem zajištění a řízení kvality a zdravotní nezávadnosti potravin během všech činností, které souvisejí s výrobou.

Co říkají zákazníci?

I kamarádky už si všimly, takže můj pocit je skvělý! Doporučila mi ho moje teta, takže jsem věděla, že po týdnu nemám čekat zázraky :).
Jolana O.
Dlouho jsem zvažovala operaci a jsem tak ráda, že jsem to neudělala! Plnější tvary jsem začala pociťovat tak po měsíci užívání Decofemm a teď po druhém už to není jenom o pocitu :). Radost z nákupu nového spodního prádla je obrovská.
Mirka V., 24 let
Děvčata, jsem po dvou dětech a pořád mladá…ty povislé pozůstatky mých kdysi krásných prsou mě děsily. Byla jsem odhodlaná jít na plastiku, ale kamarádka mi doporučila tuto variantu. Začínám čtvrtý měsíc a musím doporučit, protože se cítím zase sexy :))))
Pavla B., 28 let
OBJEDNAT