Pro koho je DecoFemm vhodný?

Je speciálně vyvinutý pro ženy, které se rozhodly zvolit přirozenou cestu pro dosažení zvětšení či zpevnění poprsí.
Je vhodný pro aktivní ženy, které během dne vykonávají náročnou fyzickou činnost, dále pak pro ženy s nepravidelnou stravou. DecoFemm je vhodný pro všechny ženy, které chtějí obohatit svou běžnou stravu o to co jim chybí.
DecoFemm není vhodný pro děti a mladistvé a to s ohledem na přirozenost ještě nezapočatých biochemickým procesů, které mají bylinné látky za cíl podpořit. Dále není vhodný pro osoby s duševním onemocněním a epileptiky.

OBJEDNAT

DecoFemm je vhodný pro ženy po kojení, které díky mateřství pociťují povadlá a povislá prsa. Během těhotenství se mění prsa každý den. Zvětšená prsa, zvýšená citlivost, změna barvy bradavek je součástí  nejtypičtějších změn. V této době většina žen vnímá změny ve velikosti prsou jako pozitivní a kvalitativní změnu. Vlivem hormonů se zvětšuje samotný prs i prsní žláza. Po porodu dochází častokrát ještě významnějšímu zvětšení, které nelze opomenout. Je naprosto přirozené, že po ukončení kojení dojde ke zmenšení objemu a zůstane zachována velikost kožního pláště a díky tomu pak prsa vypadají povisle

Zvětšení prsou bez plastické operace

DecoFemm je vhodný pro ženy, které procházejí nebo prošli klimakteriem. V období klimakteria se mléčná žláza postupně přestavuje v tkáň tukovou a tím se objem prsou zmenšuje. Je to opět velmi individuální proces, ale většinou má za následek povislý prs. Dochází k tomu, že objem ňadra se zmenší, ale kůže nezmění svou velikost. Vzhledem k věku již kůže není tak elastická aby změnu dokázaly reflektovat a to má za následek opět pokles a ochablost prsou.

Proč DecoFemm?

  • Použití nejkvalitnějších surovin
  • Maximální bezpečnost přípravku
  • Dostupnost bez lékařského předpisu
  • Certifikováno Státním Zdravotním Úřadem
  • Ověřená kvalita 1000+ ženami

Co říkají zákazníci?

I kamarádky už si všimly, takže můj pocit je skvělý! Doporučila mi ho moje teta, takže jsem věděla, že po týdnu nemám čekat zázraky :).
Jolana O.
Dlouho jsem zvažovala operaci a jsem tak ráda, že jsem to neudělala! Plnější tvary jsem začala pociťovat tak po měsíci užívání Decofemm a teď po druhém už to není jenom o pocitu :). Radost z nákupu nového spodního prádla je obrovská.
Mirka V., 24 let
Děvčata, jsem po dvou dětech a pořád mladá…ty povislé pozůstatky mých kdysi krásných prsou mě děsily. Byla jsem odhodlaná jít na plastiku, ale kamarádka mi doporučila tuto variantu. Začínám čtvrtý měsíc a musím doporučit, protože se cítím zase sexy :))))
Pavla B., 28 let
OBJEDNAT