Zpevnění a růst poprsí bez operace!

Unikátní složení DecoFemm obsahuje účinné látky, které mají kladný vliv na růst a zpevnění prsou.
FytoEstrogeny, obsažené v DecoFemm, jsou přírodní látky, které se volně nachází ve vybraných bylinách a rostlinách. Během zažívání se v těle mění na látky s Estrogenním účinkem.
Estrogeny jsou nositeli signálů přenášených k prsní  tkáni, které stimulují buněčné dělení a tím zvětšování objemu prsní tkáně.
Samotné dělení buněk, díky kterému začnou prsa růst, je složitý řetězec biochemických procesů.

OBJEDNAT

proč koupitVědci uvádějí, že komplex fytoestrogenních přírodních látek stimuluje estrogenové receptory v prsou, což vede ke zvětšení a zpevnění prsou.

Přírodní fytoestrogeny podněcují prsní žlázy k produkci nové tkáně a tím tedy dochází ke zpevnění a zvětšení poprsí. Fytoestrogeny jsou v řadě zemí doporučovány jako „přírodní alternativa“ hormonální substituční terapie.

Naprosto bezpečné a bez rizika!

Lidské tělo je schopno identifikovat chemické složení, kterého má nedostatek. Zajímavým a důležitým rysem bylinné interakce s lidským tělem, je skutečnost, že tělo absorbuje pouze z bylinné sloučeniny ty chemické složky, kterých má nedostatek. Ty chemické složky rostlinné sloučeniny, které nejsou potřebné jednoduše projdou skrz tělo bez zbytečné zátěže na lidský organizmus.

Proč DecoFemm?

  • Bohatý zdroj Fytoestrogenů a dalších účinných látek
  • které mají kladný vliv na růst a zpevnění prsou přírodní cestou.
  • Dostupnost bez lékařského předpisu
  • Certifikováno Státním Zdravotním Ústavem
  • Ověřená kvalita 1000+ ženami

Co říkají zákazníci?

I kamarádky už si všimly, takže můj pocit je skvělý! Doporučila mi ho moje teta, takže jsem věděla, že po týdnu nemám čekat zázraky :).
Jolana O.
Dlouho jsem zvažovala operaci a jsem tak ráda, že jsem to neudělala! Plnější tvary jsem začala pociťovat tak po měsíci užívání Decofemm a teď po druhém už to není jenom o pocitu :). Radost z nákupu nového spodního prádla je obrovská.
Mirka V., 24 let
Děvčata, jsem po dvou dětech a pořád mladá…ty povislé pozůstatky mých kdysi krásných prsou mě děsily. Byla jsem odhodlaná jít na plastiku, ale kamarádka mi doporučila tuto variantu. Začínám čtvrtý měsíc a musím doporučit, protože se cítím zase sexy :))))
Pavla B., 28 let
OBJEDNAT

SLOŽENÍ

Certifikováno Státním Zdravotním Ústavem

Vyrobeno v ČR!

Chci vědět více

ÚČINNÉ LÁTKY

Které byliny pomáhají?

Použití nejkvalitnějších surovin

Chci vědět více!

PRO KOHO JE VHODNÝ?

Dostupnost bez lékařského předpisu

Maximální bezpečnost přípravků

Chci vědět více!