DecoFemm
zvětšení a zpevnění prsou

Je speciálně vyvinutý pro ženy, které se rozhodly zvolit přirozenou cestu pro dosažení zvětšení či zpevnění poprsí.

DecoFemm je vhodný:

– pro ženy po kojení, které díky mateřství pociťují povadlá a povislá prsa.

– je vynikající pro ženy, které procházejí nebo prošli klimakteriem.

– pro aktivní ženy, které během dne vykonávají náročnou fyzickou činnost, dále pak pro ženy s     nepravidelnou stravou.

Fytoestrogeny, obsažené v DecoFemm, se během zažívání v těle mění na látky s estrogenním účinkem.

Fytoestrogeny jsou v řadě zemí doporučovány jako „přírodní alternativa“ hormonální substituční terapie. Vědci uvádějí, že komplex fytoestrogenních přírodních látek stimuluje estrogenové receptory v prsou.

Ve stravovacích návycích českých žen se FytoEstrogeny vyskytují v běžné stravě ve velmi omezeném množství.

OBJEDNAT

Přírodní složky, zejména bylinky, jsou v řadě zemí používány k léčení různých onemocnění u lidí. S ohledem na výhody spojené s užíváním bylin je kontinuálně všeobecně žádoucí používat bylinné sloučeniny pro léčebné účely.
Není jistě pochyb, že pestrá a vyvážená strava je základem zdravého životního stylu. V ideálním případě bychom měli veškeré výživné látky, vitaminy, minerální látky, stopové prvky, aminokyseliny atd. ze stravy získat.
Naše unikátní komplexnost složení, extrahovaných bylinných složek, má za cíl doplnit potřebné látky. Vyvinuli jsme složení, které je naprosto bezpečné a přirozenou formou poskytuje cenné látky prospěšné ženskému organismu.

Zvětšení prsou bez plastické operace

Proč DecoFemm?

  • Použití nejkvalitnějších surovin
  • Maximální bezpečnost přípravku
  • Dostupnost bez lékařského předpisu
  • Certifikováno Státním Zdravotním Úřadem
  • Ověřená kvalita 1000+ ženami

Co říkají zákazníci?

I kamarádky už si všimly, takže můj pocit je skvělý! Doporučila mi ho moje teta, takže jsem věděla, že po týdnu nemám čekat zázraky :).
Jolana O.
Dlouho jsem zvažovala operaci a jsem tak ráda, že jsem to neudělala! Plnější tvary jsem začala pociťovat tak po měsíci užívání Decofemm a teď po druhém už to není jenom o pocitu :). Radost z nákupu nového spodního prádla je obrovská.
Mirka V., 24 let
Děvčata, jsem po dvou dětech a pořád mladá…ty povislé pozůstatky mých kdysi krásných prsou mě děsily. Byla jsem odhodlaná jít na plastiku, ale kamarádka mi doporučila tuto variantu. Začínám čtvrtý měsíc a musím doporučit, protože se cítím zase sexy :))))
Pavla B., 28 let
OBJEDNAT