BraUP gel
na zpevnění poprsí

BraUP Pearl&Voluplus formula 150ml

Dermokosmetický gel pro péči o vaše poprsí. BraUP gel díky patentovanému složení PEARL & VOLUPLUS ™ dále obohacenému o extrakt z měsíčku lékařského, řasy a d-limonen, účinně obnovuje správné kontury a tvar prsou tím, že liftingem působí proti gravitaci.

BraUp gel byl vyvinut speciálně pro ženská ňadra.

Pusch-UP efekt: díky patentované formuli PEARL & VOLUPLUS ™ dosáhnete, aby vaše prsa vypadaly větší a plnější.

Zpevňující: díky účinku, pomáhajícímu syntéze kolagenu, napomáhá BruUP Gel zpevňovat povadle poprsí, které ochablo důsledkem těhotenství, dlouhého kojení tak jako působením času a věku.

Zdravá kůže a hydratace: revitalizuje unavenou kůži v oblasti dekoltu. Pearl částice, díky antiseptickému efektu, působí blahodárně na kůži náchylnou k trhlinkám a Váš dekolt tak bude vypadat zářivěji, svěžeji a plněji.

OBJEDNAT

Jak působí VOLUPLUS ™:

  • Lokálně zvyšuje počet zralých adipocytů
  • Lokálně (v dekoltu) doplňuje ztrátu tukových buněk (souvisí s věkem a dietní hubnutí)
Tato složka přispívá ke znatelnému zlepšení tvaru prsou. Studie s použitím uvedené VOLUPLUS ™ prokázaly nárust objemu prsou až o 18% u 80% pacientek.

Jak působí PEARL ™:

Pearl částice díky antiseptickému efektu působí blahodárně na kůži náchylnout k trhlinkám a pomáhají rozzářit dekolt. Díky své struktuře mají částice PEARL schopnost proniknout do pokožky, zlepšují pružnost pokožky a dávají mladistvý vzhled.

Další účinné látky jako např. extrakt z měsíčku lékařského ( Calendula officinalis L. ) – léčivé rostliny známé pro své protizánětlivé a dezinfekční účinky, zabraňuje nadměrnému vysoušení pokožky . Zahrnuje Esenciální olej do 0,02 %, flavonoidy, karotenoidy, sloučeniny triterpenu ( arnidiol a faradiol ) a další účinné látky. Výtažek z mořských řas, který obsahuje mimojiné jód ( 0,1 % ) , hořčík, mangan , měď, zinek , draslík , kyselinu alginovou ( 12-19 % ) nebo fukoidyny laminarinu, má revitalizační vlastnosti a pomáhá zabránit povislosti prsou. D-limonen je hlavní složkou citrónové silice . Zvyšuje biologickou dostupnost koenzymu Q10, zabraňuje degradaci elastinu, který společně s kolagenem odpovídá za správnou elasticitu kůže . Má také antioxidační a antibakteriální vlastnosti.

Snadné použití

BraUP GEL je vytvořený na bázi vody, takže je zcela bezpečný pro pokožku, nevyvolává alergie a rychle se vstřebává. Dávkovač umožňuje snadné použití určené dávky gelu.

Zvětšení prsou bez plastické operace

Proč BraUp Gel?

  • PushUp efekt
  • Na bázi vody
  • Hydratuje a zvláčňuje
  • Dermatologicky testován
  • Zdravotně nezávadný

Co říkají zákazníci?

I kamarádky už si všimly, takže můj pocit je skvělý! Doporučila mi ho moje teta, takže jsem věděla, že po týdnu nemám čekat zázraky :).
Jolana O.
Dlouho jsem zvažovala operaci a jsem tak ráda, že jsem to neudělala! Plnější tvary jsem začala pociťovat tak po měsíci užívání Decofemm a teď po druhém už to není jenom o pocitu :). Radost z nákupu nového spodního prádla je obrovská.
Mirka V., 24 let
Děvčata, jsem po dvou dětech a pořád mladá…ty povislé pozůstatky mých kdysi krásných prsou mě děsily. Byla jsem odhodlaná jít na plastiku, ale kamarádka mi doporučila tuto variantu. Začínám čtvrtý měsíc a musím doporučit, protože se cítím zase sexy :))))
Pavla B., 28 let
OBJEDNAT