Feromony pro ženy
MAGNETIFICO

Feromony jsou přírodní látky vytvářené tělem, které jsou u všech živočichů odpovědny za většinu sociálního chování včetně určování pozice ve skupině a sexuální přitažlivosti.

Feromony působí na naše podvědomí. Feromony nejsou pachem rozpoznatelné.

Určitě už jste zažili situaci, kdy do místnosti vstoupila žena a okamžitě působila charismaticky a okolí jí věnovalo automaticky pozornost. Jsou to právě feromony, které identifikují alfa samici ve skupině. V jejím okolí se pak muži chovají uvolněněji a mezi ženami i muži má přirozený respekt. Bylo již mnohokrát prokázáno, že feromony jsou silným sexuálním stimulantem a velmi zvyšuji sexuální přitažlivost.

Feromony pro ŽENY

  • Zvýšení sexuální přitažlivosti
  • Zvýšení respektu a sebevědomí
  • Přirozené charisma

MAGNETIFICO – power of pheromones

Pheromone Selection 50ml

Objednat

MAGNETIFICO – power of pheromones

Pheromone Seduction 30ml

Objednat

MAGNETIFICO – power of pheromones

Pheromone ALLURE 50ml

Objednat

MAGNETIFICO – POWER OF PHEROMONES
JEDINEČNÉ FEROMONY PRO ŽENY
T-SC-R FORMULA PRO ZVÝŠENÍ PŘITAŽLIVOSTI, SEBEVĚDOMÍ A RESPEKTU

Pheromone Seduction pro ženy

„Minule jsem si koupila nějaký parfém s feromony pro ženy. Po dodání jsem zjistila, že se jedná jen o toaletní vodu a vůně byla … no nic moc. Seduction voní skvěle, něco jako Sí, Armani. A výdrž obrovská. Účinek pokud můžu posoudit taky skvělý :-)“

Soňa 31let, Brno*

Soňa 31let, Brno
Pheromone Seduction pro ženy

„Úžasné! Hodně podobná vůně jak Sí od Armaniho. Přítel je ze mě celý paf i když přijde unavený z práce.“

Jitka, Ostrava*

Jitka, Ostrava
Pheromone Selection pro ženy

„Opravdu spokojenost. Brala jsem si je na pracovní pohovor a připadalo mi, že jde vše o moc lépe než jindy. Osobně mi i hodně voní a vydrží opravdu, ale opravdu dlouho“

Petra, 28let*

Petra, 28let

PŘITAŽLIVOST

Přitažlivost – to v čem je řada MAGNETIFICO – power of pheromones opravdu unikátní! Jedinečná AT-SC-R formula poblázní smysly opačného pohlaví a spustí nespoutané chemické procesy přitažlivosti. AT-SC-R FORMULA způsobí nárůst zájmu o vaši osobu a poznáte, co je to cítit se jako celebrita.

Objednat

FEROMONY PRO ŽENY – MAGNETIFICO POWER OF PHEROMONES

Jedinečné složení feromonů řady MAGNETIFICO power of pheromones pro ženy bylo navrženo tak, aby razantně zvýšilo sexuální přitažlivost žen z pohledu mužů. Obsahuje složky navržené pro podvědomé zvýšení „sexuální chemie“. Feromony Vám pomůžou nejen při zvýšení sexuální přitažlivosti, ale také při pracovním pohovoru, ve škole při zkouškách nebo na obchodním jednání.  Feromony Vám pomohou také zvýšit respekt u vašich sokiň v lásce.

SEBEVĚDOMÍ

Zájem o vaši osobu ze strany druhého pohlaví má velký vliv na vaše sebevědomí. Zvýšené sebevědomí pak podpoří další chemické procesy přitažlivosti ve vašem těle což v kombinaci s AT-SC-R FORMULOU vyvolá unikátní kombinaci, kterou jsou produkty MAGNETIFICO tak jedinečné.

Objednat

JEDINEČNÉ SLOŽENÍ  |  MAXIMÁLNÍ ÚČINNOST

Řada MAGNETIFICO – power of pheromones má jedinečné složení, které bylo vyvíjeno na základě AT-SC-R FORMULY. AT-SC-R FORMULA for woman je unikátní kombinace látek, které zvyšují sexuální přitažlivost žen z pohledu mužů pomocí jejich podvědomí a smyslů. Zvyšují ženám sebevědomí a mají vliv na získání respektu u mužů i žen.

RESPEKT

Produkty z řady MAGNETIFICO – power of pheromones jsou navrženy tak, aby Vám pomohly získat respekt u osob stejného i opačného pohlaví. Pomohou Vám získat výhodu nad vašimi soky v lásce, ale slouží také jako velmi dobrý pomocník např. při obchodních jednáních, pracovních pohovorech nebo zkouškách.

Objednat