Zpevnění prsou, bylinné přípravky
a způsoby použití

Atraktivní křivky prsou jsou důležitým faktorem pro řadu žen. Naneštěstí s přibývajícím věkem, ztrátou váhy nebo aktivity má poprsí tendenci ztrácet svou pevnost, objem a tím i atraktivitu. Zpevňování nebo budování nové prsní tkáně ženy je dobře známým problémem konvenčního lékařství. Jeden lékařský přístup používá chirurgických technik jako například prsní implantáty. Tento způsob má řadu nevýhod. Chirurgické zákroky jsou inherentně nebezpečné a relativně drahé.Rozhodnutí pro použití chirurgického implantátu s sebou nese nejen nebezpečí, ale i finanční náklady potřebné pro jakékoliv chirurgické operace, ale také možná zdravotní nebezpečí, které mohou být spojeny s použitím určitého typu implantátu, a to, silikonového implantátu.

Jiný lékařský přístup k posílení prsní tkáně zahrnuje vodoléčbu, kde proudy pulzující vody jsou zaměřeny, aby narážely na prsní tkáň. Tento přístup je nevýhodné v tom, že prsní tkáň je poměrně citlivá a je náchylná na poškození těmito pulsujícími tryskami.Další lékařský postup pro posílení prsní tkáně zahrnuje použití externích krémů nebo vnitřních hormonálních přípravků. Nicméně, bylo zjištěno, že tyto kompozice jsou  buď neúčinné nebo způsobují škodlivé vedlejší účinky.Mnoho žen, které chtějí zlepšit svůj vzhled prsou v netrvalé formě a bez  zdravotních rizik se rozhodnou použít externí doplňky, například pěnovou vložku. Nicméně, tyto předměty často vypadají nepřirozeně, jsou pocitově cizí, čímž se snižuje jakýkoli dobrý pocit vnímání sebe sama nebo míra sebedůvěry uživatelky ve svém fyzickém vzhledu.

Zvětšení prsou bez plastické operace

Bylo by tedy žádoucí nabídnout způsob, jak dosáhnout atraktivního vzhledu poprsí, který nevyžaduje prsní implantáty nebo jiné chirurgické zákroky, neničí prsní tkáň, neznamená potřebu nosit externí doplňky a je stále efektivní bez nežádoucích vedlejších účinků.Přírodní složky, zejména bylinky, jsou používány k léčení různých stavů u lidí.

Lidské tělo je schopno identifikovat chemické složení, kterého má nedostatek. Zajímavým a důležitým rysem bylinné interakce s lidským tělem, je skutečnost, že tělo absorbuje pouze z bylinné sloučeniny ty chemické složky, kterých má nedostatek. Ty chemické složky rostlinné sloučeniny, které nejsou potřebné jednoduše projdou skrz tělo bez zbytečné zátěže na lidský organizmus.Tedy s ohledem na výhody spojené s užíváním bylin je kontinuálně žádoucí používat bylinné sloučeniny pro léčebné účely.

Volně přeloženo: google.com/patents/US6200594