Aaaa, příspěvek na který jste všichni čekali.

Bylinky na hubnutí? Skvělé.

Byliny artritidy? Perfektní.

Bylinky pro lepší sex? Je čas to otočit! 🙂

No…tak tady jsme a pěkně zpříma Vám to poradíme, abychom rozpohybovali trochu toho niterního tepla.

Ginkgo biloba (Ginkgo biloba): zvyšuje krevní oběh, aniž by zvyšoval krevní tlak (dokonalý doplněk pro ty, kteří mají potíže s erekcí). Muž nebo žena, na tom nezáleží-ginkgo stimuluje průtok krve do kapilár přímo pod kůží, což znamená další citlivost.
Ashwagandha (Withania somnifera): tato bylina zvyšuje energii, snižuje stres a bylo prokázáno, že zvyšuje počet spermií a tvorbu pohlavních hormonů (u obou pohlaví). Další účinné látky v této bylině jsou sexuálně stimulující a podporují dlouhověkost.
Maca (Lepidium meyenii): Maca je rodák rostlina z Peru a používá se ke zvýšení libida, síly, vytrvalosti a energie. Dále Maca může normalizovat všechny pohlavní hormony: testosteron, progesteronu a estrogenu což je skvělá volba pro boj s přirozeným hormonálním poklesem ke kterému dochází s věkem.
Bylin, které podporují sexuální prožitky je celá řada. Jak si tedy vybrat ty správné bylinky pro lepší sex?
S tím Vám rádi pomůžeme 🙂
Předně musíme upozornit, že na tomto webu v našem eshopu máme produkty, které jsou určeny význačně ženám.
Nabízíme zde produkty na zvýšení libida, zvýšení chuti na sex,  doplňky pro snadnější dosažení orgazmu, zpevnění poprosí, zvětšení poprsí, vyrovnání hormonálních změn například v důsledku menopauzy. Jedna z novinek je fantastická řada parfémů s feromony, které z Vás dámy udělají opravdu smyslné a charismatické objekty touhy.
Pokud by muži měli zájem o nějaké bylinky pro lepší sex, pak jim rozhodně uděláme radost.
I pro muže jsme vytvořili speciální eshop, kde mohou nalézt top produkty, které z nich udělají lepší milence nebo minimálně pomocí těchto speciálních produktů dokáží zpestřit sexuální zážitek své partnerce. Pro muže nabízí tento eshop doplňky, které mají kladný vliv na zvětšení penisu, oddálení ejakulace, podpora erekce, unikátní kosmetiku, která jim pomůže snadněji přivést ženu k orgasmu a jiné luxusní záležitosti. Rovněž pro ně jsme zařadili parfémy s feromony z řady Magnetifico.